O NÁS

UDRŽITELNÁ BUDOUCNOST

Pracujeme na snížení dopadu na životní prostředí v našem výrobním procesu. Podívejte se na některé kroky, které podnikáme.

INOVACE
Snažíme se poskytovat nejúčinnější dostupné kosmetické produkty ekologicky odpovědným způsobem. Věříme, že ty nejkrásnější zážitky se odehrávají každý den a vyvíjejí se v něco neuvěřitelného těsně před námi, a proto ITELY Hairfashion proaktivně podniká kroky k poskytování produktů navržených s ekologicky odpovědnými atributy, které přispívají k prosperujícímu udržitelnému životnímu stylu.

OSVĚDČENÍ
Několik produktů ITELY Hairfashion bylo certifikováno jako VEGAN OK. Tato certifikace představuje zásadní krok, který podnikáme, abychom zajistili menší dopad uhlíkové stopy, kterou máme na naši planetě. Méně zvířat = méně uhlíku.

• Shoda s WVG (evropský standard pro vegany)
• Žádné složky živočišného původu
• Žádné testování na zvířatech
• V balení nejsou žádné složky živočišného původu
• Žádný návod k použití a obrázky neslučitelné s veganskou filozofií
• Jedinečný kontrolní kód přiřazený každé společnosti

EKOLOGICKÁ ODPOVĚDNOST

  • Cirkulární ekonomika je model výroby a spotřeby, který využíváme a který zahrnuje sdílení, půjčování, opětovné použití, opravy, obnovu a recyklaci stávajících materiálů a produktů na co nejdelší dobu.

  • Středomořská směs je nová technologie vytvořená směsí italského ovoce a rostlinných extraktů (hroznové, jablko, citron a pšeničné otruby) pro obnovu pokožky, větší krásu vlasů a delší barevnou životnost.

  • Technologie mikrozapouzdření Crystalsphere zlepšuje absorpci produktu a optimalizuje kosmetický účinek.

  • Biomimetic Emollient se získává extrakcí fytokomplexů z olivových listů; zcela přírodního původu, poskytuje vysoce refrakční index, který pomáhá udržovat lesk vlasů.

BUDOUCNOST KRÁSY VE SVĚTĚ

EXCELENCE V BARVĚ VLASŮ

ITELY HAIRFASHION je italský výrobce dynamických, spolehlivých a inovativních produktů pro barvy na vlasy. Naše síla spočívá v barvě a zároveň nabízíme širokou škálu metod a řešení, které chrání vlasy a vlasovou pokožku a zvyšují přirozenou zářivost zdravých vlasů.

ITELY HAIRFASHION poskytuje autentické italské ingredience, styl a odkaz jedinečné tradice v každém aspektu naší rodiny prémiových značek. Naše standardy pro výkon a dokonalost jsou vyjádřeny uměním v celosvětovém měřítku, které vytváří elegantní a udržitelnou budoucnost krásy ve světě.

Krásu vidíme každý den: od našich vrstevníků, na obloze a všude kolem nás.

HOLLYWOOD LOVES ITELY